.

.

Домот sinamay headpiece пердув fascinator коса додатоци 17 боја свадба булчински headwear повод коктел millinery капи

Домот sinamay headpiece пердув fascinator коса додатоци 17 боја свадба булчински headwear повод коктел millinery

Оценка на посетителот:

DEN 1365.00 -5 %
DEN 1437.12
Залиха
Достапно за нарачка


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Фенси боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув цвет црква покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ080 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Карактеристики на предлогот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MYQ080
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
Approx 15cm
боја:
17 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,Cocktai,по Повод Настанот,Трка
Стил:
Headcombs

Купувачи како што избираат