.

.

Чиста Природна Mulberry Свила Chiffon Ткаенина Дигитални Отпечатоци Црвени Цвеќиња tissus ау метар Текстилни Шие Жените се Облекуваат Шамија Широк

Чиста Природна Mulberry Свила Chiffon Ткаенина Дигитални Отпечатоци Црвени Цвеќиња tissus ау метар Текстилни

Оценка на посетителот:

DEN 2736.00 -50 %
DEN 5471.04
Залиха
Достапно за нарачка

80 /многу
метри / многу Квалитетот mulberry свила chiffon рака печати еластична ткаенина еден-парче облека US$ 69.30 /метар
жолта печатени polyantha квалитет мода sericiculture свила ткаенини маица, фустан високи свила сатен водат ткаенина трговија на Големо/мало US$ 52.90 /метар
Бесплатни Ретро Црвена Роза 100% Свила Кадифени Ткаенини Женска Облека Свадба Облечи Мода Ткаенина рачно изработени DIY Мрежа Жакард Материјал, OEM US$ 24.00 /метар
Висок Квалитет 2014 Нова Мода Лето Формално Фустан Црна Дигитално Печатење Цвеќиња Ткаенина Супер Тешки Еластичен Свила Ткаенини Широк САД$ 63.60 /многу
метри / многу Висок Квалитет на Швајцарската Voile Laces Швајцарија Свила Ткаенини Супер Восок Hollandais Крпа Текстилни 100% Свила Кадифени Ткаенини За Завеси US$ 48.80 /метар
2014 Нова мода 100% mulberry свила облека свила chiffon крпа свила печатени ткаенини US$ 69.00 /метар
До 2015 нова мода супер модни дизајни свила сатен пеперутка печатени ткаенини блуза фустани свила ткаенини од страна на метар трговија на големо US$ 58.58 /метар
Бесплатен Превозот Нови Модни Луксузни Сомот Ткаенина Задебелување Темно Зелена Чипка Облека Есен Фустан Ткаенина трговија на Големо Ад Rtail ОЕМ US$ 29.80 /метар
Бесплатен Превозот high-end облека обичај свила georgette кадифени ткаенини за женска облека вечер gown собираат материјал за промет на големо US$ 25.00 /метар
Висок-квалитет на Геометријата свила сатен sericiculture ткаенина нова мода 2015 напредно печатење на облека се облекуваат свила ткаенини US$ 49.80 /метар
висок квалитет на 2015 година нови Виолетова eucken мода 100% свила ткаенини копринени свила задебелување organza формално фустан ткаенина ткаенина US$ 48.80 /многу
метри / многу
Моден Печатени свила chiffon ткаенина за еден-парче облека паун печатени жолта 100% свила ткаенини трговија на големо и мало US$ 48.90 /метар
Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода супер восок се Зголеми Печати 100% Свила женски Фустан Ткаенина Плус Големина Cheongsam Облека Ткаенини трговија на Големо US$ 58.80 /метар
100% mulberry свила ткаенини облека еластична сатен материјал овошје дигитални инкџет маслото обама чипка анкара африкански ткаенина US$ 49.00 /метар
Givlie прав мода розова свила ткаенини високата couture свила сјај eucken свила сатен ткаенина US$ 48.00 /метар
Сина геометриски шари дигитален принт mulberry свила здолниште поставете еден-парче облека cheongsam кошула свила материјал US$ 48.90 /метар
До 2015 пролет и лето mulberry свила ткаенини формално се облекуваат еден-парче облека trouserings sauteeded полжав US$ 30.30 /метар
Нова Мода normic материјал свила cheongsam еден-парче облека 120 широк еластична сатен peony сини цвеќиња печатени свила ткаенини нијанси US$ 52.30 /метар
Qisehua мода ткаени damask жакард високи Везови ткаенина квалитет на копот облека US$ 38.30 /парче
2014 Нова Мода солидна боја еластична сатен silks 100% mulberry свила Ткаенини голи боја бел свилен ткаенина трговија на големо US$ 133.80 /метар
Бесплатен Превозот 100% Свила Кадифени Ткаенини компјутер задебелување georgette облека cheongsam текстил трговија на Големо и мало ОЕМ US$ 43.80 /метар
Супер Имаат 28 Momme Дизајнер Жолта Печатени Сатен Ткаенини Восок Hollandais Ткаени Материјали За Завеса Крпа Фустан 100% Свила Ткаенини US$ 68.58 /метар
Висок Квалитет на 2014 Година Мода 100% Свила Georgette Сомот Блуза/Фустан Стадото Suiting Ткаенина Текстил Ткаенини Кадифен Текстилни Ткаенини US$ 48.60 /метар
Црвено bruge квалитет worsted тешка свила 100% облека, ткаенина, одговараат Пролет Лето есен фустани текстил, ткаенини US$ 48.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена
Велур Ткаенина Тип:
S1HR18S
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Анти-УВ
Бренд Име:
POLIS
Стил:
Обична
Тип:
Chiffon Ткаенина
Ширина:
138CM
Плетени Тип:
weft
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
100% Свила
Шема:
Печатени
is_customized:
YES

Купувачи како што избираат