.

.

Висок квалитет на боја fascinator headwear шарени мрежа пердув цвет партија покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ075

Висок квалитет на боја fascinator headwear шарени мрежа пердув цвет партија покаже коса додатоци millinery

Оценка на посетителот:

DEN 1092.00 -5 %
DEN 1149.12
Залиха
Достапно за нарачка


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Висок квалитет на боја fascinator headwear шарени мрежа пердув цвет партија покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ075 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Карактеристики на предлогот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Пердув,Најлон
Број На Модел На:
MYQ075
Стил:
Новина
Тип:
Hairgrips
Големина:
Approx 15cm
боја:
10 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
клипот

Купувачи како што избираат