.

.

Црно Црвено Виолетова Циркон Сад Војска Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит, Злато Воена Моторни Biker Мажите Прстен Трговија На Големо

Црно Црвено Виолетова Циркон Сад Војска Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит, Злато Воена Моторни Biker Мажите

Оценка на посетителот:

DEN 256.80
Залиха
Достапно за нарачка


Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Функција : Сад Војска Прстен
Материјал : не ' Рѓосувачки челик накит
Цена : Висок квалитет и прифатлива цена
Испорака : Ние нудиме DHL/EMS/Кина Пост/HK Пост/e Packet
s

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R0142, 144, 145
Бренд Име:
STBZCXH
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Лице
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Големина(НИ):
#7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат