.

.

Spacelabs 90469 Ultraview Педијатрија Мека Совет Кислород Сензор,10pin,3m

Spacelabs 90469 Ultraview Педијатрија Мека Совет Кислород Сензор,10pin,3m

Оценка на посетителот:

DEN 1344.00
Залиха
Достапно за нарачка


Spacelabs 90469 Ultraview Pedaitric Мека Совет Кислород Сензор,10pin,3m
1.Опис : Spacelabs Пулсот Oximeter Spo2 сензор, L=3m
2.Конектор Водич : 10 Игли
3.Компатибилност : Spacelabs Медицински 90496. 1050,1600,1700,90369,90469 Ultraview

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
CSL048E
Материјал:
Други
Големина:
3m
Бренд Име:
YONGKANGDA
Функција:
sp02 сензор
Изолација Материјал:
TPU
конектор:
10pins
Сертификат:
CE&ISO
Тип:
педијатрија мека совет
Должина:
3m
примерок:
на располагање
боја:
сива
Гаранција:
12months
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат