.

.

SO071 Природна Свила Organza/Розова Облаците/Свила Ткаенини Mulberry Свила Анти-УВ Charmeuse/Ширина 1.42 yd Дебелина 14mm

SO071 Природна Свила Organza/Розова Облаците/Свила Ткаенини Mulberry Свила Анти-УВ Charmeuse/Ширина 1.42

Оценка на посетителот:

DEN 1725.00 -38 %
DEN 2781.60
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип:
Charmeuse Ткаенина
Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Анти-УВ
Шема:
Печатени
Стил:
Розова Облаците
Nonwoven Техника:
Растенијата Реактивен Дигитално Печатење
деноминирани единица:
Метри
Употреба:
Облека Материјал
Материјал:
100% Природна Свила Organza,Charmeuse
Технологија:
Растенијата Реактивен Дигитално Печатење
Ширина:
1.30meter=51.18=1.42yd
Дебелина:
14m/m (mm или momme),80.5 g/m
Свила Квалитативни:
Microhardness,Semitransparent
намалување:
3-5%
Продажба:
Фабрика Директни Трговија На Големо
превозот рок:
Бесплатен Превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Купувачи како што избираат