.

.

2017 Најновите патот велосипед T800 мет UD целосна јаглерод влакна велосипед handlebar и матични integratived со компјутер stent делови Слободен брод

2017 Најновите патот велосипед T800 мет UD целосна јаглерод влакна велосипед handlebar и матични integratived

Оценка на посетителот:

DEN 3023.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Ние работи 6 Дена во неделата во 8 : 00 - 20 : 00 од понеделник - сабота Пекинг Време. Она 's повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома. Испорака : 1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила. Ние препорачуваме да изберете ЕМС .Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не't изберете Кина Пост Воздух Mail.
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Јапонија T800 Целосна Карбонски Влакна Вилушка менгеме : Φ28.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. ) Главни Боја : како што се слики Крај : сјај ; мет (default мет) Со компјутер стентови Тежина : handlebar околу 280 g(400*90mm) ; стентови 35g Велосипед Тип : Патот Велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.

Карактеристики на предлогот

боја:
400 со 80, 400 со 90, 400 100, 400 со 110, 400 120, 420 со 80, 420 со 90, 420 со 100, 420 со 110, 420 со 120, 440 со 80, 440 со 90, 440 со 100, 440 со 110, 440 со 120
is_customized:
Yes
Употреба:
Патот Велосипеди
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
менгеме дијаметар:
28.1 - 29.5 mm
Ширина:
401 - 500mm
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
2017 стил со компјутер стентови
Материјал:
T800 целосна јаглерод влакна
Големина:
400/420/440*80/90/100/110/120mm
Заврши:
сјај ; мет (default мет)
државната:
100% нови

Купувачи како што избираат