.

.

42 Компјутери/постави Нови Големи букви Азбука & Број Дрвени Печат Поставите DIY Декоративни Печат Смешни Работа Дрвена Кутија

42 Компјутери/постави Нови Големи букви Азбука & Број Дрвени Печат Поставите DIY Декоративни Печат Смешни Работа

Оценка на посетителот:

DEN 473.28
Залиха
Достапно за нарачка


Случај големина.185 x 60x35 MM
Големина : 9*13*21mm(секоја компјутери)
Материјал : дрво.гума
Боја и дизајн : 42 компјутери по поставување
Пакет : Дрвена Кутија.
Цената е Само печат, Wihout Мастило подлога!
еден сет=еден бокс=42 PCS малку печат.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
161127AU
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Дрво
Употреба:
Канцеларија

Купувачи како што избираат