.

.

SL021 Чиста Свила/Сино Соништа/Дигитален Печатени Свила Ткаенини Mulberry Свила 30% Свила 70% Лен/Width1.53yd Дебелина 15.50 mm

SL021 Чиста Свила/Сино Соништа/Дигитален Печатени Свила Ткаенини Mulberry Свила 30% Свила 70% Лен/Width1.53yd

Оценка на посетителот:

DEN 1725.00 -38 %
DEN 2781.60
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Дише
Шема:
Печатени
Стил:
Сина Соништа
Тип:
свила лен
Материјал:
30% Свила 70% Лен
Nonwoven Техника:
Растенијата Реактивен Дигитално Печатење
деноминирани единица:
Метри
Употреба:
Облека Материјал
Материјал:
30% Свила 70% Лен
Технологија:
Растенијата Реактивен Дигитално Печатење
Ширина:
1.40meter=55.12=1.53yd
Дебелина:
15.50 m/m (mm или momme),79G/M
намалување:
3-5%
Свила Квалитативни:
Microhardness,Semitransparent
Продажба:
Фабрика Директни Трговија На Големо
превозот рок:
Бесплатен Превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Купувачи како што избираат