.

.

12Pcs 4 Инчен 27W Високо-Моќ 9X 3W Плоштадот LED Работа Светлина 12V Поплава За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење за Магла

12Pcs 4 Инчен 27W Високо-Моќ 9X 3W Плоштадот LED Работа Светлина 12V Поплава За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор

Оценка на посетителот:

DEN 6377.00 -30 %
DEN 9110.40
Залиха
Достапно за нарачка

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Поплава Зрак, Место Зрак
Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
Atreus
Име На Модел:
Дење Работи Светла
Автомобил Производител:
Фолксваген
Led Чип Производител:
Epistar
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
Diecast алуминиум домување
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
Место/Поплава зрак
Автомобил модел:
Универзална
Година:
До 2015
Специјални Функции:
ОЕМ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Објектот Дијаметар:
4inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Lumens:
2050Lm
Wattage:
27W
Водоотпорен го оценувате :
IP67
Автомобил модел:
За Џип A4 A6 Акцент Astra Asx Camry
автомобил модел 2:
За Граѓански Е Корола Cruze E39 E46 Elantra Фокус
автомобил модел 3:
За Шумите Хонда CRV Impreza К2 Mazda 3, Mazda 6
автомобил модел 4:
За Octavia Qashqai Рио Swift

Купувачи како што избираат