.

.

Нови Портокал Големите Индиски Костим Дубаи Накит Поставите обетки Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот E1075

Нови Портокал Големите Индиски Костим Дубаи Накит Поставите обетки Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит

Оценка на посетителот:

DEN 3886.00 -50 %
DEN 7771.20
Залиха
Достапно за нарачка


Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Acess во САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или враќање на средствата.
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе содржина :
Нигериската Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W7375 US$ 66.99 /set
Неверојатно! Костимот Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Ѓердани W6498 US$ 43.40 /set
Виолетова Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W7115 US$ 37.90 /set
Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W7118 US$ 38.70 /set
Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите Бесплатен Превозот W6425 US$ 46.90 /set
Црвената Африканска Накит Сетови Африкански Кристал Монистра Накит во Собата за Свадба W6732 US$ 52.40 /set
Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W6765 US$ 37.90 /set
Црните Африканци, Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W7361 US$ 50.50 /set

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring
Бренд Име:
cllen Lewelry
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
E1075
боја:
Корални Портокал
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes
должина на ѓердан:
18inchs
хривнија должина:
8'INCHS

Купувачи како што избираат