.

.

Пинк Црна Креативни Симпатична Прекрасна Свиња Цртан Филм Биро За Складирање Кутија Дребулии Десктоп Организатор Далечинскиот Управувач За Да Го Заклучите Телеф?

Пинк Црна Креативни Симпатична Прекрасна Свиња Цртан Филм Биро За Складирање Кутија Дребулии Десктоп Организатор

Оценка на посетителот:

DEN 763.20
Залиха
Достапно за нарачка

EMS е нашата склопот на превозот метод премногу.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни.Прекрасна моделирање, практични и убави Живописни свиња моделирање,симпатична и креативни,свеж дизајн Опремени со 4 приклучете во парчиња, се приспособат на оддалеченост слободно Задржете го далечинскиот управувач,мобилен телефон, пенкала, ножици и други предмети за домаќинството практични апарати за домаќинство помош, за зачувување на вашите вработи секојдневни потреби
Пинк Црна Креативни Симпатична Прекрасна Свиња Цртан Филм Мултифункционален Биро За Складирање Кутија Дребулии Десктоп Организатор Далечинскиот Управувач За Да Го Заклучите Телефонот Сад
Она што е во кутијата ? - 1 pc симпатична свиња цртан филм складирање кутија организатор
Материјал : ABS Plasitc Боја : Розова, црно Користи за : Телефон, Пенкало, Шминка, козметика, накит,додатоци,дребулии Стил : Мода, симпатична свиња дизајн Функција : Издржливи, можат да се исчистат, Големина : 22x14x13. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.5cm
Големина на симпатична свиња цртан филм десктоп кутија организатор
Слики од слатки свиња цртан филм десктоп кутија организатор
Предности на симпатична свиња цртан филм десктоп кутија организатор
2 бои на симпатична свиња цртан филм десктоп кутија организатор
Нашата Атрактивна :
(1) Висок квалитет и прифатлива цена
(2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина
(3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка
(4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите корисници
Детали За Контакт :
Име : Мет Едвин
Трговија Менаџер ID : cn1001153091
Купувачи се добредојдени да не контактирате. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Плаќање
1.Ви благодариме!
. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата.
Превозот и предавање
1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 14-17 дена. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Белешки
1.
Повратни информации
1. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
Hangerlink
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Обликот:
правоаголник
Стил:
Модерна
Производот:
накит кутија
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Решетки Количина:
8
Број На Модел На:
SNH002
Спецификација:
22x14x13.5cm
Оптоварување:
10KG
Капацитет:
за Дребулии
Материјал:
ABS Plasitc
боја:
Розова, црна
Големина:
22x14x13.5cm
Стил:
Мода, симпатична свиња catoon дизајн
Користат За:
Телефон, Пенкало, Шминка, козметика, накит,додатоци,дребулии
Функција:
Издржливи, можат да бидат измиени

Купувачи како што избираат