.

.

5K0837202AD Далечинскиот клуч 3 копчето HU66 434Mhz 5K0 837 202 РЕКЛАМА за ФОЛКСВАГЕН копче Passat Поло, Голф Jetta Буба 202AD копче kigoauto

5K0837202AD Далечинскиот клуч 3 копчето HU66 434Mhz 5K0 837 202 РЕКЛАМА за ФОЛКСВАГЕН копче Passat Поло, Голф

Оценка на посетителот:

DEN 639.00 -26 %
DEN 864.00
Залиха
Достапно за нарачка


5 K0837202 AD далечинскиот клуч 3 копчето HU66 434 Mhz 5 K0 837 202 РЕКЛАМА за 2012 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Поло, Голф Jetta Буба Tiguan флип повикување Ова е целосна далечинскиот клуч!
1.Копчиња : 3 копчето
2.Профил : HU66
3.Дел Број : 5 K0 837 202 АД
5 FA 010 180-02
4.CMIIT ID : 2011 DJ3211
5.ANATEL : 1928-10-2856
6. Овој дел е компатибилна со следниве возила :
2012 година за "Фолксваген" Passat
2011-2012 за "Фолксваген" Tiguan
2011-2012 за Фолксваген Поло
2012 за Фолксваген Буба
2012 за Фолксваген Голф
2011-2012 за "Фолксваген" Jetta

Карактеристики на предлогот

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
KIGOAUTO
Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Функција:
Далечинскиот Управувач За Да Го Отворите Багажникот Капаци & Делови
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Профил:
Фреквенција:
Дел Број:
5K0 837 202 АД
Копче:
3 Копче
време на испорака:
Во рок од 7 дена
реден број:
1002-4
квалитет:
Висок
Пакет:
ПП торба,внатрешен кутија,картон
Тип Клуч:
Далечинскиот клуч

Купувачи како што избираат