.

.

Патека Камера за 3G 12MP Со Црна IR Led диоди 1080P Лов на Камерата за MMS, GPRS Бесплатен Превозот од Хонг Конг пост воздух mail

Патека Камера за 3G 12MP Со Црна IR Led диоди 1080P Лов на Камерата за MMS, GPRS Бесплатен Превозот од Хонг

Оценка на посетителот:

DEN 5543.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Апликации :
1. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Предмети се испраќаат од Кина Копното користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Слики во боја во текот на денот / black & white night слики. Три режим : камера, видео, камера+видео.
Повеќе детали, ве молиме контактирајте со whatsapp : +86-13410222139
Оваа камера поддршка 3 G : WCDMA или CDMA,да ми кажете што ви треба?
Опис На Производот
Карактеристики :
1.
Пакување & Испорака
1 x Дигитална камера
1 x Безжичниот Далечински управувач
1 x Антена
1 x USB кабел
1 x/V кабел
1 x Рака
1 X CD упатство
Превозот начин : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС Armex или пост воздух пошта за вашиот опција. (НЕ се вклучени). За лов, автоматски да се земе слики / видеа на диви животни
2. Превозот : Ние Брод на Светот. Ние ќе ви испратиме најновата надградба контролер во вистинската слика :
4. Multi-shot на 1/3/6/9 слики.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања пред да замине повратни информации.
Вистински фотографии направени од страна на 3 G Лов трага камера
CE, Ro Hs FCC одобрување
1. Четири бендови : 850/900/1800/1900 MHZ. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Со цел да се спаси даночен трошок, вредноста на пакетите ќе биде прогласен 5 само ! Ако не сакате "лов камера" име на производ во фактура, ве молиме да ни кажете што е името што сакате во пакети. Датум, време, температура и месечината фраза печат на секоја слика. Ви благодариме за вашето Разбирање. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Ние ќе ви помогнеме да го реши секој проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да поднесат било каков спор : )
3. Ние ќе ви испратиме нова замена по добивањето на неисправни објект. Дома надзор
3.
Превозот начин : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС Armex или пост воздух пошта за вашиот опција. 12 избирање јазик : англиски француски германски италијански шпански, шведски, дански фински холандски, португалски, руски. 20 дена пари назад. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. ( кажи ми ако сакате полски). Движење предизвика.Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена.0 инчен LCD екран со шарени екранот на камерата, и тоа ги поддржува MMS/SMTP/SMS/e-mail преку GPRS
Мрежа. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ве молиме да ми кажете ако вашиот CD немаат MMSCONFIG, или други било друг проблем за камери. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Плаќање : да ја прифатиме Али-експрес плаќање, ако сакате T/T, Western union, ве молиме контактирајте со нас да се направи ПИ за вас. Тоа е отпорен од вода и снег за надворешна употреба. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Али-експрес.
Детални Слики
1. 12 избирање јазик : англиски француски германски италијански шпански, шведски, дански фински холандски, португалски, руски и полски. Канцеларија надзор
4. На пример :
Холандија пост во Европа земјата, Австралија пост во Австралија итн.
Детални Слики
1.1 s Мобилен телефонски број од 1 до 4 Видео Резолуција 1080 P, 720 P,30fps; Слика Резолуција 4000x3000/12 MP E-mail 1-4 програмабилни Нето тежина за 0,6 KG без батерија Операција Температура Минус 20 до 60 степен Одложување 0-60-тите години, Програмабилни Операцијата на владата 24 ЧАСА, ден и ноќ MMS/e-mail/FTP/SMS Поддршка MMS Телефонски број 1-4 телефонски број Email 1-4 e-mail адреса Видео должина 1-90-тите години Напојување 4*АА или 8*АА или соларна енергија снабдување или 6 V DC влез Режим на тековната потрошувачка на Енергија 150m A слаба батерија сигнализација LED индикатор Кориснички интерфејс за Контрола со LCD дисплеј Монтажа Јаже/појас/python заклучување Димензија 145*80*55мм Сертификати CE, Ro Hs
Постои 2.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
РК-500G
Видео Должина:
10-90second, програмабилни
меморија:
32GB
Резолуција На Видео:
1080P/15fps,720P/30fps, VGA/60fps
операција:
Слика со Резолуција
Снимање Број:
1-9, програмабилни
моќност:
4XAA батерија;8XAA батерија;
ПИР Растојание:
25Meters
Леќа:
100 степен
Големина:
80mmx145mmx55mm
Сертификат:
CE, ROHS

Купувачи како што избираат