.

.

0558002908 влечете Млазницата совети 1.0 mm 40A за Esab PT-32 Плазма Сечење Факел 10pcs

0558002908 влечете Млазницата совети 1.0 mm 40A за Esab PT-32 Плазма Сечење Факел 10pcs

Оценка на посетителот:

DEN 1142.40
Залиха
Достапно за нарачка


Производи Име : 0558002618 Млазницата 1.2 mm за Esab PT-32 Плазма Сечење Факел потрошен материјал за полнење
Пакување Листа : Млазницата 1.0 mm 40 A Уп : 0558002908 10pcs

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
weldingstop
Примена:
Esab PT-32
Број На Модел На:
0558002908
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат