.

.

JewelryPalace 925 Фунта Сребро Обетки Годишнината Канал Вечноста Обетки Нова Парична Казна Накит За Подарок За Девојка

JewelryPalace 925 Фунта Сребро Обетки Годишнината Канал Вечноста Обетки Нова Парична Казна Накит За Подарок

Оценка на посетителот:

DEN 384.00 -40 %
DEN 639.36
Залиха
Достапно за нарачка


Подемот и сјај! Добиете вашиот ден започна на светла белешка со овие фунта сребро обетки.

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Клипот Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
BE135799
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Бренд Име:
JewelryPalace
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Свадба
Метали Тип:
925 Sterling silver
Метал Печат:
s 925
Тип На Објект:
Обетки
боја:
Сребро.
Обликот:
Clip Earring
Материјал:
Сребро.
Парична казна или Моден:
Парична казна
is_customized:
Yes
превозот:
слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба

Купувачи како што избираат