.

.

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПОРТРЕТ МАСЛОТО НА ПЛАТНО РУСКИ УБАВИНА 24X36

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПОРТРЕТ МАСЛОТО НА ПЛАТНО РУСКИ УБАВИНА 24X36

Оценка на посетителот:

DEN 2304.00 -20 %
DEN 2879.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни.
Ве молиме прочитајте за своја корист и разбирање за нашите услови на превозот.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска. DHL : 7 до 10 дена
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро. Вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на поединечните такси превозот.?Ако не сте сигурни, тогаш ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат.
Ние брод на производот да U. Ви благодариме!
2. Па ве молиме да бидете цел да се осигура вашата адреса во Ebay е уредна и валидна.
Ако не сте добиле вашиот пакет како што е нашата прогласување во описот, ве Молиме контактирајте ме пред сакате да ја напуштат повратни информации, ние може да се вратат парите или испраќање содржина како ваш избор.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време.
Куповна цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа .
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус . Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. EMS : 7 до 15 дена
3. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . Не постои понатамошна попуст. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
100% рачно изработени Маслото Рака се Протегала и врамени Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Големина Големина= 24 X36 ИНЧИ 1 инч=2. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние брод на Ebay регистрирана адреса.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Сите предмети ќе бидат испратени на светот во рамките?3 работен ден преку Кина Пост e Packet / Поштенски Воздух Mail.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масла
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ААА
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
EASTCODE
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Голи
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат