.

.

година Топла Продажба Унисекс Поларизирани, Шарени очила за сонце Luxury Premium Метална Рамка Наочари Бренд Дизајн со Висок Квалитет UV400 Очила

година Топла Продажба Унисекс Поларизирани, Шарени очила за сонце Luxury Premium Метална Рамка Наочари

Оценка на посетителот:

DEN 420.00 -24 %
DEN 552.00
Залиха
Достапно за нарачка

2016 година Топла Продажба Унисекс Поларизирани, Шарени очила за сонце Luxury Premium Метална Рамка Наочари Бренд Дизајн со Висок Квалитет UV400 Очила Бренд Име : Ren Chang Пакување Содржина : 1 x очила за сонце Рамка бои : Златна,Сива,Сребрена Леќа : UV400 заштита Тежина : околу 22 грам/Пар Забелешка 1.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings,бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети. 2.Ве молиме Оставете целата адреса, кога ќе цел .

Карактеристики на предлогот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
очила
Бренд Име:
TFJ
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
рамка боја:
Сива,Сребрена,Златна
Леќа Ширина:
145MM
Леќа Висина:
55мм
Леќи Материјал:
Поли Styrene
Број На Модел На:
TY64
Одделот За Името:
Возрасни
рамка боја:
Повеќе
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
очила
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Број На Модел На:
Очила за сонце

Купувачи како што избираат