.

.

Viennois Бохемски Златна Боја Прстени За Жените Двојно Симулирани Бисери Женски Прст Прстен Накит

Viennois Бохемски Златна Боја Прстени За Жените Двојно Симулирани Бисери Женски Прст Прстен Накит

Оценка на посетителот:

DEN 234.00 -37 %
DEN 372.00
Залиха
Достапно за нарачка

.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Жените Златна Боја Прстени со Зелен Камен и Симулирани Бисер
Со Viennois
Материјал : Висок квалитет на Цинк Легура, Кристал, Симулирани Бисер
Пакет :
Избор 1 : Бесплатни Сомот Торба
Избор 2 : Подарок Кутија (доплата)
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
K701100R
Повод:
Партија
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Viennois
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Површината Ширина:
18mm
ocassion:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг
Метална боја:
злато боја
Материјал:
Висок Квалитет На Алуминиум, Симулирани Бисер,Кристал
Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Пријатели
Бесплатен пакет:
Подарок кутија

Купувачи како што избираат