.

.

13x18cm (7.08х5.11) 100pcs Кралска Сина Срцето Brozning Популарни Organza Накит за Подарок Перница Евтини Organza Пошта Божиќ Кеси

13x18cm (7.08х5.11) 100pcs Кралска Сина Срцето Brozning Популарни Organza Накит за Подарок Перница Евтини Organza

Оценка на посетителот:

DEN 408.00 -15 %
DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка

кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.Благодарам многу. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење : 1. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.11") ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )
Боја : Кралска Сина боја на Срцето
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми .
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.
Опис
Материјал : Organza
Реден Број : 1 00pcs/н т
големина : 13x18cm (7. Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
За печатење на Логото : Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.11") 100pcs Кралска Сина Боја Срцето Накит Пакување Drawable Organza Кеси Свадба Подарок Мали Козметички Кеси Пошта
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Повратни информации :
1.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
100pcs 13x18cm Organza Кеси Пошта Срцето Шема Свадба Накит Пакување Пошта Мали Козметички Подарок Торба. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Карактеристики на предлогот

боја:
кралска сина
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
1.4g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
13x18cm organza подарок Перница
Предмет Тип:
Organza подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
13x18cm (7.08х5.11)
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок ,Козметички итн..
боја:
Кралско Сина боја
Шема:
Срцето

Купувачи како што избираат