.

.

2 Парчиња Свила Цвет Европската 1 Букет Вештачки Цвеќиња Падне Жив Peony Лажни Лист Свадба Дома Партија Декорација 13 Гранки

2 Парчиња Свила Цвет Европската 1 Букет Вештачки Цвеќиња Падне Жив Peony Лажни Лист Свадба Дома Партија Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 696.00
Залиха
Достапно за нарачка


2 Парчиња Свила Цвет Европската 1 Букет Вештачки Цвеќиња Падне Жив Peony Лажни Лист Свадба Дома Партија Декорација 13 Гранки
ОПИС
ИМЕ на ПРОИЗВОД : peony куп
ГОЛЕМИНА : целата должина од 50cm.
Цвет дијаметар : Големи peony цвет глави за 8cm, мали пупки за 6cm
Материјал : Цвет(свила)+Цвет рачките( шприц)
Структура : 1 парче= 6 биг цвет глави + 3 мали цветни пупки, + 3 други цвеќиња и додатоци.
Се користи за : Креативно домаќинство декоративни мебел, партија, домот,свадба.
Бруто Тежина=250g, Нето Тежина=190g
ПАКУВАЊЕ : пластична или картонска кутија ( за transportaion, ние може да се наведнуваат на цвеќиња, кога ќе ги добијат, да ги направи директно, благодарам.)
ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
Ние Брод на Светот, освен некои земји кои се изразуваат не прифаќаме.
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по исплата потврди.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ако не примите објект по 20 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Белешки : 1. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење. 2. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 3. Цвеќиња само, не постои вазна и други предмети.

Карактеристики на предлогот

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
M50
Тип:
peony
Цвет Стил:
Цвет Букет
Повод:
Свадба
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
тип 1:
8 глава peony
тип 2:
вештачки цвеќиња
тип 3:
декоративни цвет
Тип 4:
свадба цвеќиња

Купувачи како што избираат