.

.

Брза Испорака 50pcs 30*27mm Антички Месинг Накит Градите Дрво Кутија Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник Во Парк

Брза Испорака 50pcs 30*27mm Антички Месинг Накит Градите Дрво Кутија Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник Во

Оценка на посетителот:

DEN 673.00 -48 %
DEN 1294.08
Залиха
Достапно за нарачка


Брза Испорака 50pcs 30*27mm Антички Месинг Накит Градите Дрво Кутија Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник Во Парк
Опис : Име на Производ : 50pcs 30*27mm Антички Месинг Накит Градите Дрво Кутија Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник Во Парк Големина : 30 * 27 MM вкупната ширина * Висина Боја : бронзени Материјал : Цинк Легура
Слики :
Пакет : 50pcs
Напомена : светлосни ефекти боја разликата е нормална Големина грешка +-1cm е нормално

Карактеристики на предлогот

Тип:
Агол Загради
Бренд Име:
tungfull
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Агол Загради
Број На Модел На:
bb36

Купувачи како што избираат