.

.

Работиме Напорно На Тоа Ѕид Налепница Мотивациони Цитат Ѕид Налепница Q194

Работиме Напорно На Тоа Ѕид Налепница Мотивациони Цитат Ѕид Налепница Q194

Оценка на посетителот:

DEN 408.00 -15 %
DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка


[size]
Ширина : 70cm, Висина : 11cm
Ширина : 90cm, Висина : 14cm
Ширина : 120cm, Висина : 18 cm
Ширина : 150см, Висина : 23 см
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Карактеристики на предлогот

боја:
црна, бела, црвена, розова, меки розова, жолта, портокалова, голи, зелена, светло зелена, нане, виолетова, светло виолетова, сина, светло сина, темно сина, чоколадо, кафеава, сива, светло сива, сребрена, златна
Големина:
120x18cm, 90x14cm, 150x23cm, 70x11cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
IWQ194
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
IWALLSTICKERS

Купувачи како што избираат