.

.

Temani Целосна Карбонски Влакна Патот Монтажа на Велосипед Велосипед возење Велосипед 3K 28g Шише за Вода на Носителот

Temani Целосна Карбонски Влакна Патот Монтажа на Велосипед Велосипед возење Велосипед 3K 28g Шише за Вода на

Оценка на посетителот:

DEN 605.00 -16 %
DEN 720.00
Залиха
Достапно за нарачка

тежина : Тежина (g) : 28g Материјал : T700 Карбонски влакна Боја : 3k 100% сосема нов и висок квалитет. Лесно се инсталира во собата и се вклопат за повеќето шишиња.

Карактеристики на предлогот

боја:
сјајна, мат
Тежина (g):
Помалку од 75g
Број На Модел На:
155447522
Бренд Име:
TEMANI

Купувачи како што избираат