.

.

Круна обетки високо-одделение парична казна имитација алергија капки циркон earring инкрустирани

Круна обетки високо-одделение парична казна имитација алергија капки циркон earring инкрустирани

Оценка на посетителот:

DEN 235.00 -6 %
DEN 249.60
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал бакарни легури вметнување на квалитетот на животната средина ААА одделение циркони

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
цирконот Обетки-25
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
PINFIRST
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Романтични

Купувачи како што избираат