.

.

Бесплатен Превозот 925 Фунта Сребрен Прстен Парична Казна Мода Ретро Сребрен Накит Остава Прстен Жените Подарок Прст Прстени

Бесплатен Превозот 925 Фунта Сребрен Прстен Парична Казна Мода Ретро Сребрен Накит Остава Прстен Жените Подарок

Оценка на посетителот:

DEN 161.00 -16 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм,8mm
Бренд Име:
UQBing
Број На Модел На:
СМ-R348
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Пакување:
opp вреќа+меур торба
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат