.

.

Xinhua Бренд Б-Одделение Ал-Mg Виола Стрингови за Почетник Студентите Бесплатен Превозот

Xinhua Бренд Б-Одделение Ал-Mg Виола Стрингови за Почетник Студентите Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 194.00 -10 %
DEN 215.52
Залиха
Достапно за нарачка


100% сосема нов
Големина : за 17/16/15.5/15/14 инчен
Алуминиум Магнезиум Виола Стрингови
Пакет Листата :
1 Сет * Виола убоди
Забелешка : ве Молиме да ни остават порака на Големината што ќе го избере
кога ќе ги нарачате тоа, во спротивно ние ќе испратиме големина 16inch .

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Виола Употреба
Број На Модел На:
XH-Б Одделение
Големина:
for 17/16/15.5/15/14inch

Купувачи како што избираат