.

.

2018 Лето Нов Стил за Девојки Облека Поставува Цртан филм Печатење на маици+Краток 2 парчиња на Детска Облека 3-7Y Ракави Момче Облека

2018 Лето Нов Стил за Девојки Облека Поставува Цртан филм Печатење на маици+Краток 2 парчиња на Детска Облека

Оценка на посетителот:

DEN 367.00 -30 %
DEN 524.16
Залиха
Достапно за нарачка


Топло prompt
1.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување. ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .
3. Ние ќе случајно beautifully presented мали подароци на вашиот мало бебе .
Над $ 20 Слободни e Packet
Саудиска Арабија,Израел,
Норвешка, Канада ,
Австралија , Велика Британија, Над $ 60 Слободни ARAMEX Обединетите Арапски Емирати,Индија Над $ 150 Слободни ARAMEX
Кувајт,Саудиска Арабија,
Оман,Либан, Катар, Јордан,
Шри Ланка, Бахреин,Eaypt
Пријателски Совети :
(1) големината се мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешка на мерењето . (1inch=2.54 см)
(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
(3) Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни monit.
Стилот 1 Големина
Облека Должина
(cm)
Панталона Должина
(cm)
Погоден Висина
(cm)
3 T/7/100 38 21 80-90 4 T/9/110 40 22 90-100 5 T/11/120 42 23 100-110 6 T/13/130 44 24 110-120 7 T/15/140 47 25 120-130
Стил 2 Големина
Т-маица
(cm)
Панталона Должина
(cm)
погоден погоден
(cm)
2 T(90) 32 21
90-96
3 T(100) 35 22 96-100 4 T(110) 38 23 100-106
5 T (120) 39 24 106-112
6 T (130) 41 26 112-118
Стилот 3 Големина
Облека Должина
(cm)
Панталона Должина
(cm)
погоден погоден
(cm)
2 T/7 36 22
90-96
3 T/9 37 23 96-100 4 T/11 39 24 100-106
5 T/13 41 26 106-112
6 T/15 43 28 112-118
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Lycra,Памук
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
AZ341-ц2
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Мечка Лидер
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover

Купувачи како што избираат