.

.

JIANXI Мода Гроздобер кристал Ретро Ѓердани Вода Капка Gem Камен Декларација Ѓердан Дами Свадба Подарок Ѓердан Pendant

JIANXI Мода Гроздобер кристал Ретро Ѓердани Вода Капка Gem Камен Декларација Ѓердан Дами Свадба Подарок Ѓердан

Оценка на посетителот:

DEN 470.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
MLQZAN188
Бренд Име:
JIANXI
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
11cm
Стил:
Чешка
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Стакло
Должина:
42cm+7cm

Купувачи како што избираат