.

.

TAK YIYING Војската Отворено Тактички Ранец Кампување Пешачење Пушка Торба Пешачење Спортски Патување Rucksacks Качување Кеси

TAK YIYING Војската Отворено Тактички Ранец Кампување Пешачење Пушка Торба Пешачење Спортски Патување Rucksacks

Оценка на посетителот:

DEN 2289.00 -10 %
DEN 2543.52
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : * Тактички Molle Двојна Пушка Ранец * Бои : Зелена, маскирна * Материјал : 800 D Висока густина Најлон * Нето Тежина : 3lb 13oz * Димензии : Главниот Пакет : 22x10x6in (должина-ширина-дебелина) Пушка / E-алатка за Замрзнување Торбичка : 35x10x2in (должина-ширина-дебелина) Описи на Џебови во Детали На : * пред торбичка со целосна двојно патент затворање, која може да се одржи вашата вид на борба брзини. И големината на торбичка е 55cm(L) x 26cm(W) * Постои торбичка со Лепенка на површината на предниот торбичка. И големината на торбичка е 32cm(L) x 25cm(W). * Две Molle дизајниран пошта на страната на кесата со големина 24cm(L) x 13cm(W), за задржување на вода во шишиња и други резервни делови. * Две мали пошта со elastical појас затворање на страната на кеса, со големина 13cm(L) x 14cm(W) * главниот товар е поделен на две прегради со кој се одвојува поместена торба за задржување на две пушки. И целосната големина на главниот товар е 35x10x2in или 86cm(L) x 24cm(W). Останатите Карактеристики вклучуваат : * Molle наменети за прикачување на повеќе мали пошта или molle системи за различна употреба * парче од Велкро прилог во предниот дел на оваа торба за прикачување закрпи или лого. * Прегради за одржување пушки се поместена со дебели мека пена, заштитна и корисни * рамо ремени и половината дел се исто така поместена со дебели мека пена, заштитна и функционална. * Торба може да се издолжени со кој се одвојува поместена торба за вашата потреба. Должина може да биде до 115cm. * Со висок квалитет QD тока * Посебни висок квалитет дизајнирана рачка * Molle webbing во текот на ранец * Прилагодливи рамењата, градите и половината ремени * "Трајни" Може да издржи суровата борба услови. * Изгледа кул, совршен за активности на отворено, како лов, планинарење, итн. Пакет јас * 1x Ранец, Торба

Карактеристики на предлогот

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
TAK YIYING

Купувачи како што избираат