.

.

4pcs/многу Оригинални Гориво Инјекторите 16600-EN200 FJ1056 FIJ0026 за Nissan NV Sentra 2.0 L Коцка Обратно 1.8 L 16600EN200 FBY2850

4pcs/многу Оригинални Гориво Инјекторите 16600-EN200 FJ1056 FIJ0026 за Nissan NV Sentra 2.0 L Коцка Обратно

Оценка на посетителот:

DEN 1996.00 -6 %
DEN 2123.52
Залиха
Достапно за нарачка


Погодни за : За Коцка 2009-2014 18, S, 4 SL Cyl 1.8 L MR18 DE За NV 2013-2016 S, Стандард, СПИ, SV 4 Cyl 2.0 L MR20 DE За Sentra 2007-2012 20 4 Cyl 2.0 L MR20 DE За Обратно 2007-2012 S, 4 SL Cyl 1.8 L MR18 DE
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

Карактеристики на предлогот

Sentra-Година:
2011,2009,2010,2012,2007,2008
Објектот Должина:
6.5
is_customized:
no
Материјал Тип:
Стандард
Бренд Име:
BINGWFPT
Nissan Модел:
Sentra
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Тип:
гориво железнички
Точка име :
Вбризгување На Инјектор За Вбризгување На Млазницата
О. е. Не:
16600-EN200
Осветленост Дел Број:
FIJ0026, FJ1056, 842-12343, 158-0932
Другиот Дел Број:
M1332, 67663, 4G2174, 800-2092N

Купувачи како што избираат