.

.

Моден Одделение ААА Квалитет 4 mm Ширина Фацетирани Хематит Прстени (1 Парче) HR1001

Моден Одделение ААА Квалитет 4 mm Ширина Фацетирани Хематит Прстени (1 Парче) HR1001

Оценка на посетителот:

DEN 56.00 -15 %
DEN 66.24
Залиха
Достапно за нарачка

Опис на стоката Количина : 1 Парче НАС димензии (прибл) : 6#,7 #, 8 #, 9#,10#,11#,12# Ширина (приближно) : 4mm Тежина(приближно) : 4-7g Пакување : 1 Парче/торба За тоа како многу парчиња ќе купување : ве Молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да се купи повеќе од 100 парчиња со различни големини. Забелешка : ве Молам не падне прстен на подот, тоа е еден вид на камен материјал, тоа е кревка!! Стоката Се Покаже Случај

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Површината Ширина:
4mm
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
HR1001
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
модерен
Материјал:
хематит
Patern:
прстен
Материјал:
хематит
боја:
Црна
кодот:
HR1001

Купувачи како што избираат