.

.

мала симпатична simulaiton Samoyed куче играчка полиетилен&бело крзно стои samoyed модел подарок за 16x6x15cm 0822

мала симпатична simulaiton Samoyed куче играчка полиетилен&бело крзно стои samoyed модел подарок за 16x6x15cm

Оценка на посетителот:

DEN 738.00 -47 %
DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


опис : големина е за 16x6x15cm. тоа е најмалиот еден, ако ви се допаѓа оние поголемите во слики, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви го испратиме линкот, ви благодарам. 44191829711 Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. контакт со нас на : 1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. 2. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Куче
Тип:
DIY Прилагодување
Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
s
Предупредување:
n
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Тема:
Животните
Форма:
Животните

Купувачи како што избираат