.

.

10pcs)Автомобил Parktronic 39680-TV0-E11ZE PDC Паркинг Сензор За Хонда Акура RLX CR-V Граѓански 39680-TVO-E011-М1 Црвена ,Бела,Сина,Сребрена

10pcs)Автомобил Parktronic 39680-TV0-E11ZE PDC Паркинг Сензор За Хонда Акура RLX CR-V Граѓански 39680-TVO-E011-М1

Оценка на посетителот:

DEN 4115.00 -21 %
DEN 5208.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

OSD Language:
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Разговор Опсег:
0.3-3m
Име На Модел:
39680-TV0-E11ZE /39680-TVO-E011-М1
Тип:
Невидливи

Купувачи како што избираат