.

.

1000g 2~4 месеци бремена силикони стомак желе стомак силикони бебе судрат лажни бремена стомакот за геј за лажна бременост

1000g 2~4 месеци бремена силикони стомак желе стомак силикони бебе судрат лажни бремена стомакот за геј за

Оценка на посетителот:

DEN 2908.00 -12 %
DEN 3304.32
Залиха
Достапно за нарачка


ОПИС
1. Ова е силиконска стомак со рамо со ремени половината ремени и магија појас за лажна бременост, филм алатка и cosplay
2. Стомакот боја е голи тонот на кожата (вистинската боја ќе бидат малку различни, само за brower, светла и други фактори )
3. На овој линк објект е само една силиконска стомак
4. Тежината на силиконски стомак defference помеѓу 5~150 грама нагоре и надолу
5. Ременот е само одговара чека големина од 68~98cm (ако сте многу масти и тенка,plese контактирајте со нас) ТОЧКА ПАРАМЕТРИ :
Модели : LTASY-1000
Боја : Голи На Кожата (Беж)
Тежина : Околу 1000 g
Месец Големина : Околу 2~4 месец
Мерење : 34*30*3(CM)
АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА PLS
АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА ИЛИ ДРУГИ СТИЛ СТОМАК PLS ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress.com како што се Кредитни Картички,Web Money,Qiwi Паричник, Boleto, SOFORT Банкарство,ТТ и Western Union . Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел. ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : Превозот методи и трошоците табот се на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.(Нормално, DHL,FEDEX,UPS-от време на испорака може да биде 4~12 дена; ЕМС може да биде 15~27 дена;Воздух Пост ќе биде 15~60 дена . Ова е само за вашата препорака,токму на време само зависи од реално време)
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .(На подолг одмор во Кина или други фактори ќе биде доцнење) ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Градите Форма
Бренд Име:
QIAOZHOU
Големина:
1 piece/ box
Количина:
1 Парче
Број На Модел На:
LTASY-1000
Материјал:
Силикони
боја:
Голи бојата на Кожата
Тежина:
Silicone belly weight 1000g
Месец Големина:
2~4 месец
Стил:
Силиконски Стомак со рамо ремени половината ремени и магија појас
Карактеристики:
Мека Удобно Невидливи и Реална
Продажбата на моделот:
Retail & Drop Превозот И Трговија На Големо
Користи:
Лажна Бременост Бремена Тест Филм Алатки Cosplay

Купувачи како што избираат