.

.

Висок Квалитет на DIY 3D Дрвени на Животните Глава Ѕид Виси Занаети Уметнички Креативен Подарок Загатка За Деца Кревет Соба Ѕид Оркестарот Бесплатен Превозот

Висок Квалитет на DIY 3D Дрвени на Животните Глава Ѕид Виси Занаети Уметнички Креативен Подарок Загатка За

Оценка на посетителот:

DEN 388.00 -9 %
DEN 426.24
Залиха
Достапно за нарачка


Висок Квалитет на DIY 3 D Дрвен Коњ Глава Ѕид Виси Занаети Уметнички Креативен Подарок на Животните Глава За Кревет Соба Ѕид Оркестарот Бесплатен Превозот
Име : Ainimal глава ѕид виси Материјал : Иверица Тема : 3Д DIY Ѕид Оркестарот Боја : Како на сл Стил : Ирваси/Лос/Крава/Коњ Игран : Лесно да се соберат Ирваси Главата Големина : 13.3*21*27.8 cm Лос Главата Големина : 26*20*13.6 cm Крава Главата Големина : 15.5*19.5*14.6 cm Коњ Главата Големина : 16*13.5*10.2 cm Пакување : 1 постави*1 кафена кутија Ова е собрани големина, и тоа е прирачник за мерење, може да има мали разлики +/-5%, Тоа е нормално, ве молиме да обрнете внимание. Многу благодарам Пакување : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно! Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата. Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка. 2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа, Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 3.Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за EMS ( 7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 4.Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објектот во 30 дена. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Стил:
Европа
Тема:
Животните
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
YRHCD
боја:
Обична
Функција:
Спалната соба/Дневна Соба/Канцеларија декорација
Пакување:
Кафеава кутија
Број На Модел На:
YR464L-S
Материјал:
иверица
Стил:
Ирваси/Лос/Крава/Коњ
Елени Главата Големина:
13.3*21*27.8 cm
Коњ Главата Големина:
10.2*13.5*16cm
Крава Главата Големина:
15.5*19.5*14.6 cm
Лос Главата Големина:
13.6*26.2*20cm

Купувачи како што избираат