.

.

HA1#Чипка Деверуша фустани 2018 пролет нова невеста брак тост облека краток Тенок метал појас шампањ партија пром фустан

HA1Чипка Деверуша фустани 2018 пролет нова невеста брак тост облека краток Тенок метал појас шампањ партија

Оценка на посетителот:

DEN 1656.00 -5 %
DEN 1742.40
Залиха
Достапно за нарачка


Горниот дел на телото е 7 fishbone форма, во внатрешноста на градите памук!
Структура : вкупно две слој, поставата и silks и satins.
Големина(cm) :
2 : Биста : 80 прилагодување опсег е : 80-86 Половината : 63 прилагодување опсег е : 63-69 Должина : 85
4 : Биста : 83 прилагодување на опсегот се : 83-89 Половината : 67 прилагодување опсег е : 67-73 Должина : 85
6 : Биста : 87 прилагодување опсег е : 87-90 Половината : 70 прилагодување опсег е : 70-76 Должина : 86
8 : Биста : 90 прилагодување опсег е : 90-96 Половината : 73 прилагодување опсег е : 73-79 Должина : 86
10 : Биста : 93 Половината : 75 Должина : 86
12 : Биста : 97 Половината : 79 Должина : 86
14 : Биста : 100 Половината : 83 Должина : 86

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Чипка
Половината:
Империја
Бренд Име:
WY.QJR.FZ
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Џерси
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
HA1-Р

Купувачи како што избираат