.

.

10 Компјутери PILATEN се Зголеми Суштината на Колаген Навлажнувачки Белење на Анти-стареењето на Лицето Маска за Нега на Лице

10 Компјутери PILATEN се Зголеми Суштината на Колаген Навлажнувачки Белење на Анти-стареењето на Лицето Маска

Оценка на посетителот:

DEN 1150.08
Залиха
Достапно за нарачка


Состав : Колаген, Хијалуронска киселина, Глицерин, Екстракт од Роза, Deionized вода
ефикасност :
1. Најдобар производ за анти-стареењето и анти-навремено
2. Високи перформанси крем и хидратација
3. Се стимулира регенерација на клетките и поправка
4. Зголемување влакна флексибилност и зајакнување на хранливи материи навлегувањето
5. Овозможи кожата задржи фер, светли и еластична
Насоки :
1. Чистат и темелно се исуши вашето лице
2. По отворањето на фолија пакет и кора надвор од пластични лагер, за најдобар резултат, користете маска на лицето веднаш по отворањето на фолија пакет.
3. Се применуваат маска еднакво на лицето за да се обезбеди добар контакт со кожата.
4. Се носат на лицето маска, за околу 20-30 минути пред да ја отстраните (се препорачува да лежат или седат надолу за да се избегне преминот)
5. Нежно масажа на остатокот од маската во кожата се додека не се целосно апсорбирана
6. Се препорачува два пати неделно пред спиење
Пакувањето вклучува : 10 компјутери* маска
Рок на траење : 3 години

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Третман & Маска
Тип:
Пилинг Маска
Функција:
Масло-контрола,Навлажнувачки,Белење,Анти-Стареењето
НЕТО-WT.:
60g
Пол:
Унисекс
Сертификат Број:
За Нега На Лице
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
Колаген ,Се Зголеми Суштината
Бренд Име:
PILATEN
сертификација:
GZZZ
Формулирањето:
течни
Број На Модел На:
10 Компјутери
Земја/Регион на Производство:
Кина

Купувачи како што избираат