.

.

Луксузна СТП Кожа Флип Случај Покритие За Xiaomi Redmi 3s / Hongmi 3 S Redmi 3s Про Случаи Мобилен Телефон Школка Задниот Поклопец Стои дизајн

Луксузна СТП Кожа Флип Случај Покритие За Xiaomi Redmi 3s / Hongmi 3 S Redmi 3s Про Случаи Мобилен Телефон

Оценка на посетителот:

DEN 137.00 -10 %
DEN 152.64
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која не може да се следи на Интернет. Ако ви треба
целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака во прв пат.
3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
4. Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име во цел. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!
5. Answer : ___________________________ Note : внатрешна обвивка и на случај кои се обидуваат да одговара на иста боја, нема внатрешна обвивка во рамките на иста боја е испраќање бела, црна или транспарентни школка.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AXD
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi

Купувачи како што избираат