.

.

S990 парична Казна Сребро Обетки Сребро Антички мат процес нова мода

S990 парична Казна Сребро Обетки Сребро Антички мат процес нова мода

Оценка на посетителот:

DEN 1167.00 -24 %
DEN 1536.00
Залиха
Достапно за нарачка


【Бебе име 】S990 уво клип
【 материјал 】 меѓународниот стандард S990 сребро инкрустирани бебе
【 не 】 бебе големина
【 висока 】 широк 1.9 цм дебели 2.1 cm тежина од околу 0.3 цм процес 10.4 g
【 Тајландски сребро 】 површина

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Обликотшема:
Алатки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Категории:
уво клип
Стил:
Жените
Пакување:
Независна пакување
Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат