.

.

2017 Пролет, Есен Нови Mens Јакна Тексас Фармерки Outwear Сина машки Фармерки Јакна Машки Фармерки Јакна Overcoat (Азија Големина)

2017 Пролет, Есен Нови Mens Јакна Тексас Фармерки Outwear Сина машки Фармерки Јакна Машки Фармерки Јакна Overcoat

Оценка на посетителот:

DEN 1382.00 -28 %
DEN 1920.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина informantion 1cm=0.3937 инч. Нашата единица е cm Дозволи отстапување од 1~3cm Големина(CM) Рамо Биста Должина на Ракав Reommend Колокација Азија Тежина Висина KG СМ М 41 104 64 61.5 55-60 160-165 L 42 108 65 62 60-65 165-170 XL 43 112 66 62 65-70 168-175 XXL 45 116 67 63 70-75 172-178 XXXL 46 120 68 63 75-80 178-182 4 XL 49 124 69 63 80-85 182-186 5 XL 52 128 70 64 85-90 186-190 Produt екранот

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Бренд Име:
longqibao
Декорација:
Џебови
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Тип:
Редовни
Обвивка Материјал:
Памук
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Купувачи како што избираат