.

.

Автомобил Led Дневни Работи Светлина Реле Подигнат светилки drl ControlL за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Автоматското Нови#T518#

Автомобил Led Дневни Работи Светлина Реле Подигнат светилки drl ControlL за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Автоматското

Оценка на посетителот:

DEN 147.00 -16 %
DEN 175.68
Залиха
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет Големина (L*W*T) : 4.6 x x 2.5 1.5 cm(прибл) Материјал : АБС Боја : Црна Производ Напон : 12 V Карактеристики на Производот : Мини форма, светлина и мали, водоотпорен. Погоден за сите модели, Со dimmer одложување функција. Инсталации Метод : црвена и црна жица на влезот на крајот (на крајот со осигурач) се поврзани директно со автомобил батеријата. Црвениот жица на излезниот крај се поврзани со позитивниот пол на LED дневни работи светла, црна жица на излезниот крај е за да се поврзете на негативниот пол на дење работи светла. Услови за работа : Smart Start : Кога ќе го стартувате автомобилот мотор, LED дневни работи светла автоматски светлина. Кога flameout, LED дневни работи светлина ќе го одложи 15 секунди исклучување на светлата. Корисни сопствениците на дом осветлување ефект. Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме
Пакетот вклучува :
1 x Автомобил Led Дневни Работи Светлина Реле Подигнат светилки drl Control L за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Автоматското Нови

Карактеристики на предлогот

Објектот Должина:
4.6cm
Материјал Тип:
пластични и
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.035kg
Специјални Функции:
Други
Објектот Дијаметар:
000inch
Година:
До 2015
Име На Модел:
Автомобил LED Дневни Работи Светлина
Објектот Ширина:
2.5cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
Тирол
Објектот Висина:
1.5cm
боја:
Црна

Купувачи како што избираат