.

.

Автомобил Стерео Женски ISO Радио Приклучок Адаптер За Mazda 2 Mazda 3 Mazda 5 Mazda 6 ISO подигнат моќ кабел

Автомобил Стерео Женски ISO Радио Приклучок Адаптер За Mazda 2 Mazda 3 Mazda 5 Mazda 6 ISO подигнат моќ кабел

Оценка на посетителот:

DEN 298.00 -10 %
DEN 331.20
Залиха
Достапно за нарачка


Автомобил Стерео Женски ISO Радио Приклучок Адаптер За Mazda 2 Mazda 3 Mazda 5 Mazda 6 ISO подигнат моќ кабел
Преглед :
* Ако инсталирате резервни радиото во вашиот автомобил, ќе треба ова темперамент
* Сите жици се подигнат и жици се означени со своја специфична функција.
* Оваа жица Подигнат ќе ги конвертирате вашите orignal радио жица подигнат адаптер конекции.
* Ова Радио Подигнат ќе дозволите инсталација на нова или да користи резервни стерео во вашето Возило.
* Го подигнат ги исполнува упатствата за ОВЖС боја кодови, лесно да го инсталирате од појавување до бои
Кабел должина : околу 10 cm
Ве молиме проверете на задниот дел на вашиот автомобил стерео да се види дали приклучокот на овој подигнат одговара, ако сте несигурни фитинг, ве молиме контактирајте со нас за поддршка ПРЕД да купите. Откако ќе добиеме цел, ние ќе брод објект како фото ние се наведени.
Пакетот Вклучува :
1 x Стерео жица темперамент

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ВИСАТ XIAN
Име На Модел:
НА-C011
ОДГОВАРА ЗА:
За Mazda 2 Mazda 3 Mazda 6

Купувачи како што избираат