.

.

Целосна Кристал Мода Жените Алки Круг Срцето Дизајн Домот Големи Нараквици Луксузни Ткаенината Хривнија накит #BR007

Целосна Кристал Мода Жените Алки Круг Срцето Дизајн Домот Големи Нараквици Луксузни Ткаенината Хривнија накит

Оценка на посетителот:

DEN 192.00 -20 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


Целосна Кристал Мода Жените Алки Круг Срцето Дизајн Домот Голема Алка Луксузни Ткаенината Хривнија злато позлатен накит #BR007
Бои : Златна
Материјал : Алуминиум позлатен + Rhineston + Кристално
Големина : Отвори големина
Тежина : Околу. 50g
Пакет : Клиент пакет

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Пол:
Жените
Бренд Име:
ALISTAR
Број На Модел На:
BR007
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
ОТВОРЕТЕ
Функција:
Декорација
Обликот:
Овална ,круг, квадрат, срцето
Стил:
мода , секојдневен, елегантна
Должина:
adjustable

Купувачи како што избираат