.

.

10 Компјутери/Многу 2.5 D 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло За LETV LeEco Ле Про 3 Екран Заштитник заштитна фолија За LETV Pro3

10 Компјутери/Многу 2.5 D 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло За LETV LeEco Ле Про 3 Екран Заштитник заштитна

Оценка на посетителот:

DEN 458.00 -5 %
DEN 482.40
Залиха
Достапно за нарачка


0
10 Компјутери/Многу 2.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За LETV Le Eco Ле Про 3 Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филм
Пакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>
Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!
Опис На Производот :
Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.
Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.
Карактеристики>>>
- 9 H Цврстина
Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм.
- Oleophobic Слој
Ја спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи. Го прави полесно да се чисти.
- Да Се Загрози Доказ
Ако скршен , на мали парчиња се одржа во рамките на филм. Тие не се остри, што го прави многу побезбедно да се користи од други производи од стакло.
- Добра Адхезија
Направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло со силикон лепило за да се задржи во место.
- Одговорно Допир
Кога опремени телефони на допир чувствителност ќе останат непроменети.
- Целосна Транспарентност
Не ефект на екранот на било кој начин по барање, им даваат целосна допир чувствителност и видливоста.
Пакетот вклучува>>>
10 X Калено Стакло Филм
10 X Микрофибер Крпа За Чистење
10 X Чистење Првично Подлога
10 X Белата работ cleanout течност
Забелешка : Бидејќи Телефонот Edge Е Свиткана, Бидејќи Телефонот Edge Е Свиткана,
Тоа е Дизајнирана Да Биде Помал Од Вистинскиот Телефон Предната Плоча Да Биде Компатибилен
Со Сите Случаи, Не Може Да Покрие 100% .

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
ZHIPU
Компатибилен Телефон Бренд:
LETV
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Мало Пакет:
No
Материјал:
калено стакло
Технологија:
0.26 мм+2.5 Степен лак инцизија
Површинска цврстина:
9H Цврстина
Пакет:
Yes
Модел:
За LETV LeEco Ле Про 3
Компатибилни модели:
За LeEco Ле Про 3
превозот:
Бесплатен превозот

Купувачи како што избираат