.

.

60 - 96 правоаголна мрежа DIY Пластични Ice Cube Тули Создателот Мраз Maker Калап за домашен Бар Партија Пијат ice cube лента со алатки

60 - 96 правоаголна мрежа DIY Пластични Ice Cube Тули Создателот Мраз Maker Калап за домашен Бар Партија Пијат

Оценка на посетителот:

DEN 263.00 -0 %
DEN 263.04
Залиха
Достапно за нарачка


6096 правоаголна мрежа DIY Пластични Ice Cube Тули Создателот, Мраз Maker Калап за домашен Бар Партија Пијалок
Функција :
100% Нов и Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Можете да додадете која било храна како ви се допаѓа како сок од јагода, цреша, портокал, лимон за да течност, Обемот дом, бар, партија, КТВ, итн.
Материјал : ПП зелените пластични
Боја : розова, зелена, сина, бела
Големина : 60 решетка, мрежа 96
Пакувањето вклучува :
1 x Правоаголна Мраз Лента
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање,
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Halojaju
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PC
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
miao-511
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Сладолед Алатки
Име на производ:
мраз мувла
Тип:
мраз лента
Број На Модел На:
Кујна Материјали
е - прилагодена:
Yes
Функција:
Зелените пластични безбедно не-токсични, обновливи
Употреба:
готвење алатки
тип - 2:
мраз производител
Производот:
сладолед мувла
Тип На Производ:
formas gelados
Функција:
ice cube алатки

Купувачи како што избираат