.

.

Шетач Додатоци Нога Маска Покривот Перница Зима Правец На Заштита Бебе Шетач За Babyzen Yoyo Yoya Бебе Престол Шетач

Шетач Додатоци Нога Маска Покривот Перница Зима Правец На Заштита Бебе Шетач За Babyzen Yoyo Yoya Бебе Престол

Оценка на посетителот:

DEN 306.00 -42 %
DEN 528.00
Залиха
Достапно за нарачка


Шетач Додатоци Нога Маска Покривот Перница Зима Правец на Заштита Бебе Шетач За Babyzen Yoyo Yoya Бебе Престол Шетач на Таложење и велур општи нога ракав; За 0-6 години бебе употреба; Поставата со кадифе, надворешни Оксфорд ткаенина водоотпорен и погоден за носене; ИМАЈТЕ на ум : Овој стил само за yoya 175 степен шетач;


Карактеристики на предлогот

Возраст Опсег:
19-24M,13-18 МИЛИОНИ,7-9M,10-12M,4-6M,2-3Y,0-3М
Бренд Име:
babyyoya
Број На Модел На:
HFSFS
сертификација:
ГШ,EN
Тип:
Чорапи
Материјал:
Oxford

Купувачи како што избираат