.

.

Бесплатен Превозот BJD заеднички RBL-225J DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4 боја големи очи кукли со убава Коса симпатична играчка

Бесплатен Превозот BJD заеднички RBL-225J DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4 боја големи

Оценка на посетителот:

DEN 2808.00 -35 %
DEN 4320.00
Залиха
Достапно за нарачка


Опис : RBL Серија 1 PC Заеднички Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница. Функција :
Секоја кукла очи има четири видови на боја , задниот дел на главата има согласност со прстен , повлечете го прстенот а потоа очи се трансформира еднаш.
Ако било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас слободно ! ^-^

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Предупредување:
БЕЗ ХРАНА
Карактеристики:
Цртан филм,Мини,Образовни,DIY Играчка
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
15-30cm
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Интерактивни Кукли
Форма:
1/6
Број На Модел На:
RBL
Батеријата:
NO

Купувачи како што избираат