.

.

Најдобри дама Луксузни Евтини, на Големо Обетки Шарени Shinning Макси Изјава Накит Жените Свадба Капка Dangle Обетки Шарм 4127

Најдобри дама Луксузни Евтини, на Големо Обетки Шарени Shinning Макси Изјава Накит Жените Свадба Капка Dangle

Оценка на посетителот:

DEN 91.00 -35 %
DEN 140.16
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Најдобри дама
Број На Модел На:
201611262
Тежина g:
16 g

Купувачи како што избираат