.

.

Oiler може да обезбеди везови машина резервни делови

Oiler може да обезбеди везови машина резервни делови

Оценка на посетителот:

DEN 100.80
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот :
Tajima везови машина резервни делови набавка : oiler

Карактеристики на предлогот

Глава Број:
Една Глава
Состојба:
Нови
Тип:
Quilting Машина
операција:
упатство
Додатоци име:
oiler
Опсег на примена:
компјутер везови машина
Применливи место:
Фабриката за употреба
Додатоци употребувајте:
Вез опрема додатоци
Модел:
oiler

Купувачи како што избираат